Finance zprávy

Finanční zprávy

Ceník zednických prací bez materiálu: 2014 zdarma

Napsal admin • Dub 16th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Zvláště pokud bydlíme v rodinném baráčku, tak potřebujem občas od zedníka udělat nějaké zednické práce. Je pak dobré mít alespoň základní přehled o cenách zednických prací na Českém trhu. V článku se můžete podívat na ceník.

Jak vybrat zedníka?

Když se rozhodneme, že by jsme potřebovaly od zedníka provést nějaké zednické práce, tak musíme nejprve vybrat zedníka. A vybrat dnes zedníka není úplně snadné. Nejlepší je kdyby vám zedníka doporučily známí, kteří ho už mají ověřěného a tak je i kvalita zaručena. Jinak budete muset hledat na internetu, existuje i různé weby zaměřené pouze na zedníky nebo přímo na řemeslníky.

Nacenění zednických prací

Když už jsme si vybraly zedníka, tak je dobré se nejprve podívat na ceny zednických prací. Je to dobré hlavně kvůli tomu, aby jsme si udělaly alespoň základní přehled o cenách zednických prací, nestane se pak, že by mohl zedník ceny zbytečně moc napálit, kdy by využil naši neznalosti. Podívejte se na přehledný ceník zednických prací, kde je přesně uvedenou kolik vás zhruba budou stát jednotlivé zednické práce. Ceny je třeba brát orientačně.

Kolik stojí práce zedníka při zateplování domu ?

Například při provádění zateplení stropu polystyrenem je dobré vědět, kolik si zednik bude brát za práci při zateplování. Dnes už existují i zedníci, kteří se zaměřují pouze na zateplování. Podle mě k tomu přispěl i stát, který udělala Zelená úsporám a lidé si díky tomu začly zateplovat svoje domy, díky tomu pak budou mít nižší účty za elektřinu.

Někdy může být dobrý předávací protokol

V některých případech, kdy nejme přítomní práci zedníka, je dobré využít třeba předávací protokol. V článku předávací protokol vzor si můžete takový vzorový předávací protokol v .doc stáhnout úplně zdarma. Díky tomu bude celé předání pěkně černé na bílém a nemohou později vzniknout žádné dohady.

Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku