Finance zprávy

Finanční zprávy

Co to je soukromá půjčka na směnku?

Napsal admin • Říj 22nd, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Řekneme si co to vlastně je soukromá půjčka na směnku.

Kdo poskytuje soukromé půjčky?

Soukromé půjčky posktytují fyzické soukromé osoby. Jedná se o různé lidi, kteří chtějí přes půjčky zhodnocovat své peníze. Používají k tomu poskytování půjček na vysoký úrok. Půjčky mají vždy dobře zajištěné, aby se jim nemohlo stát, že se jim půjčka nevyplatí a ještě přijdou o svoje vložené peníze.

Inzeráty na webových stránkách

Soukromé osoby hodně často využívají k inzerci různé inzertní weby. Ať už jsou to klasické inzertní weby, nebo specializované půjčkové inzertní weby. Vystavují i inzerty typu soukromý investor který opravdu půjčí a podobně. Snaží se prostě nalákat co nejvíce klientů na svoje půjčky.

Zajišťování půjček směnkou

Když se podíváte na soukromé půjčky od lidí, tak většina je jich zajištěná směnkou. Směnka je cenný papír, který se používá k tomu, aby byla půjčka lépe zajištěná. A v případě problémů se splácením si mohl věřitel peníze lehčeji vymoci.

Krátkodobé i dlouhodobé půjčky

Může se jednat o dlouhodobý úvěr nebo také krátkodobý úvěr. Častěji se asi jedná o úvěry na delší časové období. U těchto půjček se nepřověřuje registr dlužníků, často není ani nutné prokazovat výši příjmů.

Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku