Finance zprávy

Finanční zprávy

Jsou služby poskytované společností Asterie podvod?

Napsal admin • Zář 1st, 2010 • Rubrika: Dluhy

Poslední dobou se objevilo několik názorů o nekalých praktikách společnosti, která pomáhá svým klientům v oddlužení, Asterie, s.r.o., jež byly označeny za podvod. Tento názor však vyplývá pouze z nenaplněných představ některých spotřebitelů, jež se svým neuváženým jednáním dostali do velké finanční tísně a velmi se podivují nad tím, že Asterie, správce dluhů, jejich dlužné částky nezaplatí z vlastních rezerv. Pojďme se společně podívat, jak takový názor vlastně vzniká.

Vleklá ekonomická krize, nedostatek pracovních míst na trhu práce, stále se zvyšující ceny spotřebního zboží. To je jen malá „ochutnávka“ událostí, které nás „donutí“ sáhnout po rychlé a zdánlivě výhodné půjčce. Důvodů, které nás dovedou k zadlužení, jsou desítky. Splatit tyto dluhy však mnohdy bývá řehole…

Největší úskalí představují pro spotřebitele stotisícové úvěry a půjčky dlouhodobého rázu. Klasickým příkladem jsou lidé, kteří si vezmou půjčku se splátkovým kalendářem na několik let, z aktuálního příjmu vyvozují, že splácení několika tisíc měsíčně zvládnou a nepřemýšlejí do budoucna. Jejich dokonalý plán jim zhatí snížení platu, v horším případě ztráta zaměstnání vůbec. Řešením je umořit tento dluh další půjčkou. Rázem se však tito spotřebitelé ocitají v začarovaném kruhu, ze kterého už nedokážou vyjít ven.

Možností, jak se vypořádat s touto dluhovou pastí je požádat o pomoc nějakého správce dluhu, který pomůže najít vhodnou cestu vedoucí k oddlužení. Leckterý zadlužený spotřebitel má však zkreslené představy o tom, jak oddlužení probíhá a domnívá se, že firma, která oddlužení zprostředkovává, dokáže dluhy zaplatit. Je tedy třeba uvést fungování firmy na pravou míru a vymýtit názor, že oddlužení od Asterie je podvod.

Tvrzení, že Asterie zaplatí dluhy za vás, je opravdu podvod. Na tomto principu však know-how firmy opravdu nestojí. Asterie, s.r.o. je společností, která nabízí komplexní pomoc při oddlužení. Tým Asterie se stává pouze správcem vašich dluhů. To znamená, že certifikovaní poradci (jako jediný na našem území), vám mohou pomoci vyjednat lepší splátkové podmínky, dokonale vás připravit na soudní spory vyřizovat administrativu, hledat zaměstnání a zajistit tak další příjmy. Jelikož Asterie udržuje dobré styky s mnoha finančními institucemi a je známá ve finančním sektoru, je schopná vyjednat takřka nemožné kompromisy a podmínky.

Pokud se stále ještě někteří lidé domnívají, že jsou služby Asterie podvod, mohou si zkusit vyjednat lepší podmínky splácení sta tisícových dluhů svépomocí. Ale je třeba počítat s tím, že z této bitvy vzejde jen jeden vítěz…a osamocená fyzická osoba to nebude. Reference Asterie jednoznačně vyvracejí tvrzení o tom, že by se o podvod mohlo jednat, stejně tak, jako více než 3000 spokojených klientů, kteří se díky Asterii pomalu dostávají z dluhové pasti a díky vyjednaným nižším splátkám si mohou dovolit kvalitnější život.

Více na http://asterie-podvod.cz nebo http://podvod.asterie.info

Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku