Finance zprávy

Finanční zprávy

Kreditka bez příjmu

Napsal admin • Říj 24th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Kreditka se stalo již v České republice běžnou záležitostí. Existuje i kreditka bez prověřování a doložení příjmu.

Co je to kreditka bez příjmu ?

Kreditka bez příjmu je kreditka u které není při schvalování nahlíženo na příjmu, mají jí pak šanci získat i lidé bez příjmů. Ať už se jedná o lidi bez práce na úřadu práce, nebo ženy na mateřské dovolené. Či se může jednat o lidi, kteří nemohou svoje příjmy oficiálně prokázat, protože výplatu dostávají načerno na ruku.

Bezúročné období u kreditky

I taková kreditní karta bez příjmu má svoje bezúročné období. V období bezúročného období nenaskakuje žádný úrok a lidé si pak mohou půjčovat vlastně úplně zadarmo. Je však třeba kreditku správně používat, jinak po skončení tohoto období naskočí pěkně velké úroky. Kreditka je dobrý sluha, ale zlý pán.

Nebankovní kreditní karta bez příjmu

Kreditní karta bez příjmu je doménou zejména nebankovních společností. Nebankovní firmy působí v nebankovním sektoru a nabízejí tyto kreditky. Lidé pomocí kreditky pak mohou nakupovat v obchodě na dluh. Dá se říci, že kreditní karta je taková úvěrová karta.

Informace o kreditce

Kreditka je zajímavou možností jak sehnat peníze, a proto si jí lidé také hodně berou. Kreditka bez příjmu však není tak výhodná jak klasická kreditka od banky. Tyto nebankovní kreditky jsou o hodně méně výhodné.

Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku