Finance zprávy

Finanční zprávy

Nebankovní rychlá půjčka

Napsal admin • Zář 15th, 2011 • Rubrika: Nezařazené

Banky si přísně vybírají komu půjčí svoje peníze. Hodně lidí tedy s žádostí o půjčku u banky neuspěje. Tito lidé se pak velmi často obracejí na nebankovní společnosti. Nebankovní společnosti klidně půjčují i méně bonitním klientům.

Super extra rychlá půjčka

Lidé by nejraději chtějí, aby jim půjčka byla poskytnuta ihne bez jakéhokoliv odkladu. To ale v součastnosti není možné. Ale i tak je rychlá půjčka velmi oblíbená, protože peníze z této půjčky máte většinou do 48 hodin v rukách. A to musí stačit opravdu téměř každému, kdo si zrovna potřebuje půjčit peníze. V posledních měsících zažívají velký boom i SMS půjčky na účet hned. Což jsou krátkodobé SMS půjčky o které si můžete zažádat přes SMSku přes mobil. Nebo si můžete podat žádost přes net.

Nebankovní půjčky do 5000 Kč

Nebankovní společnosti mají ve svých nabídkách i poskytování malých půjček. Mezi takové určitě patří půjčky do 5000 Kč. Což jsou malé půjčky s krátkou dobou splatnosti. Lidé si raději půjčují menší částky, aby je pak snadněji mohly splácet. Tyto půjčky u hodně společností fungují zároveň jako tzv. půjčky až do domu. Což jsou také hodně oblíbené půjčky, kdy vám jsou peníze doneseny až doslova pod nos. Obchodní zástupce nebankovní společnosti zajde až k vám domů.

Dříve bylo hodně podvodných nebankovních společností, které pouze vybíraly poplatky předem. Ale lidem žádnou půjčku neposkytly a napsaly jim že jim půjčka nebyla schválena a jejich poplatek předem propadl. Lidé byly hodně naštvaní. Proto je také tak moc oblíbené půjčky bez poplatku do 10000. U těchto půjček nemusíte platit žádné poplatky předem.

Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku