Finance zprávy

Finanční zprávy

Nejlepší termínované vklady a účty srovnání v roce 2014

Napsal admin • Bře 14th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Na termínované vklady určité není dobré zapomínat ani v době, kdy jsou olíbené především spořící účty. Zaměříme se na ty nejlepší termínované vklady a účty. Můžete se podívat na srování termínovaných vkladů za rok 2014.

Termínované vklady jsou stále tady

Před nějakou dobou už byly termínované vklady docela odepisované, že se nevyplatí, když jsou tady spořící účty, které nabízí vysoké roční zhodnocení a navíc tam je ta výhoda, že peníze můžete ze spořícího účtu za se kdykoliv. Dnes už nejsou sazby u spořích účtů tak vysoko a tak se dostávají na výsluní opět termínované vklady a účty.

Nejvyšší úroky z termínovaných vkladů nabízejí kampeličky

V dneční době jde zcela jasně vidět, že pokud chcete výhodný termínovaný vklad s pořádným úrokem, tak se musíte obrátit na některou z kampeliček. Banky nabízejí u svých termínovaných vkladů často směšně nízké úrokové sazby. Uvnitř článku termínovaný vklad nejvyšší úrok se můžete podívat u jaké společnosti můžete získat na termínovaném vkladů nejvyšší úrok a vydělat tak na vašich penězích co nejvíce.

Jak vybrat ten nejvíce skvělý termínovaný vklad?

Nemá smysl si zakládat termínovaný vklad s nějakým nízkým úrokem. Když už tak už. Najděte kampeličku, která nabízí dostatečně vysoký úrok, která je pro vás přijatelný a pak už stačí si takový termínovanýv vklad založit. V článku termínované vklady srovnání se můžete podívat na přibližné srovnání termínovaných vkladů.

Termínované vklady od družstevních záložen

Když chcete dobrý termínovaný vklad s dobrým úrokem, tak volte termínovaný vklad od družstevní záložen (používá se také pojem kampelička). Banky nabízejí u termínovaných vkladů doslova směšné úroky. Mezi dobré termínované účty se řadí třeba termínovaný vklad Creditas, ale i spousta dalších termínovaných vkladů od kampeliček. Vždy chvíli nabízí někdo jiný ten nejvýhodnější termínovaný vklad s nejvyšším úrokem.

Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku