Finance zprávy

Finanční zprávy

Peníze hned na účet

Napsal admin • Kvě 17th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Někteří lidé by si chtěly půjčit peníze takovým způsobem, aby mohly mít peníze téměř hned na účet. Řekneme si jaké možnosti nabízí Český finanční trh. A to jak bankovní, tak také nebankovní.

Peníza hnedka

I půjčky se v poslední době zrychlují, je to tím, že klienti chtějí půjčky poskytovat stále rychleji. A finanční instituce na tuto hru přistoupily a poskytují stále rychlejší půjčky. Některé již do 36 hodin, méně často do 24 hodin. O rychlost se snaží jak banky, tak také nebankovní společnosti a firmy z nebankovního sektoru.

Bankovní možnosti

Banky nabízejí nejvýhodnější možnosti a tak by bankovní instituce měly být vždy první volbou pro peníze ihned. Možností může být buď rychlá půjčka u mateřské banky. Nebo můžete využít již zřizení kontokorent k vašemu běžnýmu bankovnímu účtu nebo můžete také využít již aktivovanou kreditku kartu. U kreditky platí, že po určitý čas neplatíte ani žádný úrok.

Nebankovní sektor

Nebankovní společnosti se snaží poskytovat opravdu hodně rychle. Někdy se nebankovním společnostemm dokonce říká rychlé půjčky. Dokonce nabízejí i peníze ještě dnes, což jsou půjčky, kdy si podáte žádost a ještě ten ten vám budou vyplacené peníze. Ale musíte si je nechat vyplatit v hotovosti, bankovní převod přece jen nějakou dobu trvá.

Různá výše půjček

Tyto půjčky jsou většinou poskytováné tak zhruba do 15 tisíc. Dá se tedy říci, že se jedná o menší půjčky. Existuje však i pujčka 20000 do hodiny. Dále jsou tady pak větší půjčky, ale u nich je potřeba více ověřování a jejich vyřízení pak trvá delší dobu. A to ani nemluvím o účelových úvěrech, jako je třeba klasická hypotéka na bydlení nebo americká hypotéka.

Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku