Finance zprávy

Finanční zprávy

Vzorová závěť, splátkový kalendář atd. ke stažení zdarma

Napsal admin • Bře 27th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Dnes už není potřeba si všechno nechat sestavovat přímo na míru od právníka. Můžete využít různé vzorové smlouvy, vzorové žádosti a další náležitosti.

Využití vzorových smluv

Využívání vzorových smluv v poslední době rapidně roste, lidem už se prostě nechce vůbec platit za velmi drahé služby právníka. Právník si za každou hodinu účtuje několik tisíc a tak vás sestavení takové vzorové smlouvy může vyjít pěkně draho. Mnoho lidí se tedy na praváníka vykašle a využijí vzorovou smlouvu. Pokud se nejedná o nějakou důležitou smlouvu, tak v tom většinou není žádný problém.

Vzorová závěť ke stažení zdarma

S dědictvím a celkově s vypořádáním bývají často problémy. Někdy se kvůli dědictví rozhádá doslova celá rodina. Někteří lidé chtějí těmto zcela zbytečným problémům vyhnout a tak raději ještě před svoji smrtí přesně určí, co má být komu odkázono. K tomu se využíje sepsání závěťi u notáře. V článku závěť vzor se můžete podívat jak vlastně taková závěť ve skutečnosti vypadá. Není to nic složitého.

Vzorový splátkový kalendář

Splátkový kalendář slouží k přesnému vymezení v jakých splátkách má být splácena půjčka nebo úvěr. Je tam tedy uvedeno jaká částka mý být splácena a do jakého termínu mají být zaplacené jednotlivé splátky za půjčku. V článku splátkový kalendář vzor si můžete stáhnout splátkový kalendář úplně zdarma. Získáte tak základní přehled o tom, jak by měl vlastně správně vypadat.

Vypovězení nájemní smlouvy vzor

Pokud pronajímáme byty, tak se nám určitě někdy stane, že prostě potřebujeme nájemní smlouvu vypovědět, může to být z různých důvodů. V článku výpověď nájemní smlouvy vzor si můžete stáhnout takovou výpověď nájemní smlouvy úplně zdarma, není třeba vůbec nic platit.

Štítky: , , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku