Finance zprávy

Finanční zprávy

Žádost o rozvod formulář a ukončení smlouvy 2014

Napsal admin • Dub 21st, 2012 • Rubrika: Nezařazené

Rozvodovost stoupá a stále více lidí se v Česku rozvádí. V článku si povíme více o podání žádosti o rozvod. Řekneme si také více informací o tom, jak správně ukončit smlouvu.

Vzorové žádosti

V dnešní době si už nemusíte každou žádost vystavovat samy, v dnešní době můžete využít různých vzorových žádostí, které jsou už dopředu připravené a vy pak už jen doplníte všechny potřebné údaje. Tyto údaje doplníte ručně, případě je můžete dopsat ve Wordu. To záleží jen na vás, co vám je vlastně bližší.

Jak zažádat o sponzorský dar

Různé neziskové organizace nebo sportovní oddíly a sportovní mužstva žádají o různé sponzorské dary na podporu jejich činnosti a provozu. V článku žádost o sponzorský dar vzor se můžete podívat jak by měla být správně formulovaná taková žádost o sponzorský dar, aby byla taková žádost opravdu úspěšná. A díky krizi je stále těžší najít si nějakého sponzora, často je to také hodně o různých známostech.

Jak zažádat o rozvod

Doba přeje rozvodům to je jasné. Podle posledních průzkumů se každý druhé manželství rozvede. Lidé myslí stále více na sebe a už nedokážou vydržet z někým jiným. Lidé pak podávají žádosti o rozvod k soudu. Ten je poté rozvode. Pokud nevíte jak by měla taková žádost o rozvod vlastně vypadat, tak se podívejte na žádost o rozvod vzor, díky vzorové žádosti o rozvedení manželství vám bude hned vše jasné.

Jak správně ukončit smlouvu

Po domech chodí různí podomní prodejci, na ulici potkáváte pouliční prodejce na na předváděcích akcích se snaží seniorům vnutit předražené hrnce. Lidé často podlehnou a uzavřou nevýhodnou smlouvu. Pokud jste si to rozmyslely, tak můžete smlouvu ukončit. V článku ukončení smlouvy vzor najdete jak by mělo vypadat vzorové ukončení smlouvy.

Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

One Response »

  1. Dobrý den, trošku bych si dovolila oponovat… nejen doba přeje rozvodům, ale též právní řád. Příklad: manžel neplatí sociální ani zdravotní pojištění, je trvale hlášen jinde než ve společné domácnosti. Manželka nemá tušení, že neplatí, že přišla nějaká výzva k zaplacení, pak od soudu, nakonec exekuce. Manžel nic neřekne, všechno schová do šuplíku a čeká, že se zřejmě „samo“ vyřeší… Od začátku letošního roku má manželka smůlu, protože exekutoři vystartují po ní – nikoho nic nezajímá, obestaví účty, nařídí srážky z platu. Zajímala jsem se, jak by se manželka mohla před dalšími případnými exekucemi bránit, aniž by se rozvedla – nelze. Zúžení společného jmění neochrání, prý jiná možnost není. Tedy nezbývá než rozvod nebo prohlásit manžela za nesvéprávného. I když by se mohlo zdát, že takový opravdu je, též nesplňuje podmínky… zřejmě není jiného řešení…

Komentáře k článku